Červenec

fotka nového obkladu v kuchyni je ve fotogalerii. Kuchyň již vypadá jako místnost, pokoj ač stále plný nábytku také, během 3-4 víkendů očekáváme kompletní dokončení stavebních prací v bytě vč. obkladů v koupelně a v kuchyni. Už vybíráme desku kuch.linky a přemýšlíme o řešení parapetů a úložných prostorů pro nádobí.

Paradoxně záclony jsou již dávno zakoupené a čekají na svůj den. Největší zásah však budou ještě podlahy. Je třeba prohlédnout prkna, vyměnit vadná a obrousit a natřít a vůbec:-).

O víkendu 24-25.7.2010 jsme zateplili stropy v předsíni a chodbičce k půdě. Další drobné práce se týkají nábytku. 2 židle jsou již kompletně zrenovované, další 4 kusy budou trochu jiné, počkejte si na fotku, zatím je třeba 3 z nich rozebrat  a znovu zklížit. Barevně budou samozřejmě zapadat ke stolu ze 60.let a krendenci s fasetovým sklem z let 50.a vůbec celkové barevné úpravě. Foto příští týden. Zatím jsou obroušené a čekají na zklížení. Úprava okenního rámu, pod kterým plánujeme dobovou dekorační koláž   z fotografií a dopisů bývalých majitelů domu teprve započala. Obrousila jsem na dvou rámech celý kartáč, ale teď už by měl původní nátěr neopadávat a vydržet změnu barvy.

Kontakt

Kamila Dvořáková Sokolská 177/III, 471 24 Mimoň
ICQ: 618368781
+420 605 190 315 e-shop: www.fler.cz/Josefka-2009 www.kamprorady.com www.abcsecurity.cz josefkazhajovny@centrum.cz